Tychy, Wartogłowiec
działka na sprzedaż

LAW-GS-591

Dzień dobry! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 7526 m2 zlokalizowaną w Tychach, Wartogłowiec przy ul. Paproci. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną. W najbliższej okolicy zabudowa jednorodzinna oraz usługowo/handlowa. Media dostępne ...

Powierzchnia
7 526,00 m2
Cena za m2
261,76 zł
cena 1 970 000 
działka na sprzedaż - Tychy, Wartogłowiec
video
dom na sprzedaż - Kobiór

Kobiór
dom na sprzedaż

LAW-DS-586

Drogi Kliencie! Czy pamiętasz, ile razy marzyłeś o tym, że zostawiasz hałaśliwe centrum miasta i zmieniasz adres na taki w oddali od wielkomiejskiego zgiełku? A może masz wizję swojego wymarzonego domu, ale znasz dzisiejsze problemy, które towarzyszą jego wznoszeniu ...

Powierzchnia
184,65 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 380 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
10 181,42 zł
cena 1 880 000 
dom na sprzedaż - Kobiór

Tychy, B
mieszkanie na wynajem

LAW-MW-565

TYCHY ♦ OSIEDLE B ♦ ul. BRZOZOWA Z przyjemnością zapraszam do oferty 4-pokojowego, dwupoziomowego mieszkania, zlokalizowanego na poddaszu. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 3-piętrowym, niskim bloku. I poziom obejmuje salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
29,09 zł
cena 3 200 
mieszkanie na wynajem - Tychy, B
3